Zobacz więcej z kategorii: fan klub

Piskaczowe wizytówki

2014-02-13 21:10:34

\"Wizytówka
Fani Terry\'ego często zauważają, że książki układa się w dziwnych miejscach, żeby nie zaburzać harmonijnego ułożenia tych z pewnej kolorowej serii zajmujących najważniejsze miejsce. Zupełnie też nie zauważają, że plakaty na ścianach robią się monotematyczne, a tu i ówdzie na półkach stoją figurki postaci znanych tym, którzy mieli okazję czytać te kolorowe książki eksponowane w najważniejszym miejscu. Biżuteria też podejrzanie często ma motyw żółwia, słoni, czarownicy lub innych dziwnych kształtów, które przecież normalne nie są.

Wcale więc nie powinno dziwić, że ktoś prosząc o wizytówkę osoby tworzącej różne cuda z drewna, dostaje mrocznego piskacza... Prawda?

Tak też właśnie reklamuje się właścicielka pewnego bloga ivigraf.blogspot.com, czy też raczej portfolio drewnianych możliwości.

Muszę przyznać, że pomysł na wizytówkę jest bardzo oryginalny i wprawdzie nie wiem jak reagują na nią ludzie, którzy Świata Dysku nie czytali, tak wiem, że wśród fanów wywołuje bardzo przyjemne ciepło gdzieś na sercu i nagłą chęć postawienia piskacza koło swoich zbiorów.

A jak wy byście zareagowali?

Zobacz powiązane książki: Kosiarz

Autor: Grace