Zobacz więcej z kategorii: archiwum news

Posłuchajcie Czarodzicielstwa

2015-03-25 20:03:17

W księgarniach można już zakupić Czarodzicielstwo w wersji audiobooka.
A to za sprawą Biblioteki Akustycznej, która wydała w ten sposób już 3. tytuł ze Świata Dysku. Wcześniej wydany był Kolor Magii i Blask Fantastyczny.

Czyta Janusz Zadura
Przekład Piotr W Cholewa, którego wszyscy dobrze już znacie.
Czas nagrania: 11 godz. 15 min
Nośnik: 1 CD mp3
Data wydania: 2015-03-18
wydawca: Prószyński Media
producent: Biblioteka Akustyczna

\"Czarodzicielstwo
Czarodzicielstwo Terry\'ego Pratchetta w audiobooku
Narodził się Czarodziciel - czarownik tak potężny, że w porównaniu z jego mocą wszelka magia jest tylko dziecinną zabawką. Samo jego istnienie doprowadza Świat Dysku, który oczywiście jest płaski i płynie w przestrzeni na grzbiecie gigantycznego żółwia, na krawędź totalnej wojny taumaturgicznej. To niedobrze. Na jego drodze stoi jedynie Rincewind, nieudany mag, który chce ocalić świat, a przynajmniej tę część, która zawiera jego osobę. W przygodzie uczestniczą nowe postaci: Conena, barbarzyńska fryzjerka, Nijel Niszczyciel (którego matka wciąż zmusza do noszenia wełnianej bielizny) i być może pierwszy dżin-yuppie, który zajmuje się lampami jako potencjalnie obiecującym rynkiem. Los prowadzi ich na Wschód, czy też w stronę Osi czy jakoś tak.

Polecamy nawet tym, którzy książkę znają już na pamięć. Zresztą, kto czyta Pratchetta ten wie, że czytać można i po 50 razy, a posłuchać to jakby czytać inną książkę.

Zobacz powiązane książki: Czarodzicielstwo

Autor: Grace